Zwycięstwo przy sztucznym świetle

K PKS racot 27 04

Wiara Lecha Poznań – PKS Racot 1:2 (1:0)

Zwycięstwo przy sztucznym świetle

Ekipa z Poznania rozgrywa mecze przy sztucznym świetle. Wiele zespołów na tym poziomie rozgrywkowym ma problemy z grą w tych warunkach. Niektóre mają, ale niektóre nie. Udowodniła to drużyna PKS Racot która ograła Wiarę Lecha 1:2. Gospodarze jak to mają w zwyczaju dużo biegali i szukali gola. Udało się to im już w 5’ zawodów. Dalej jednak PKS zwarł szyki i zaczął grać swoje. Miejscowi stracili pomysł na wykończanie akcji. Goście zaczęli groźnie atakować i w 60’ naciskany obrońca rywali posłał piłkę do swoje siatki na 1:1. Miejscowi starali się odzyskać inicjatywę, ale goście im na to nie pozwolili. W 75’ sędzia za nieprzepisowe zgranie gracza gospodarzy podyktował rzut karny. Do piłki ustawionej na „jedenastym” metrze podbiegł Hubert Sznabel i posłał futbolówkę do siatki na 1:2. Prowadzenia pomimo rozlicznych prób miejscowych PKS nie oddał do końca i zainkasował punkty. (k)

Juna-Trans Stare Oborzyska – Pogoń Lwówek 1:1

Beznadziejny lider wcale nie taki straszny

Gospodarze i to trzeba im oddać walczą bez względu na przeciwnika. Ekipa Adama Łuczaka pomimo trudnej sytuacji nie składa broni.

Lider przyjechał do Starych Oborzysk po pewne trzy punkty. Przyjechał i odjechał tylko z jednym, z którego powinien być zadowolony. Gdyby szczęście w pełni dopisało gospodarzom to po bardzo dobrej grze mogliby sprawić sensację. Gola na wagę remisu dał Juna-Transowi Rafał Jankowski. Goście po ostatnim gwizdku schodzili z boiska oszołomienie nie wierząc w to, co się stało a  raczej zrobili. Kolejny mecz ligowy J-T rozegra 1 maja. (k)

Brak komentarzy

Napisz komentarz