Jak to z Żydami w Polsce było część 28

ZŁOTE MYŚLI
*Zanim zaczniesz grać z kobietą w tiki tiki, zarób kasę na szmatki, torebeczki i buciki. *Nie róbcie z kleru bożków, to są tacy sami ludzie jak wszyscy, tylko inaczej ubrani. *Pamiętaj to co jest na każdej fotografii jutro może nie być. *Bóg jest tylko jeden, a cała reszta to wytwory ludzi. *Pacjenci to jedyna grupa ludzi, która nie strajkuje. Umiera w ciszy i spokoju. *Jeżeli kochasz kobietę, to jej to powiedz, one to bardzo lubią. *Nie ma głupich pytań, głupie mogą być tylko odpowiedzi. *Polaków, aby pokonać nie potrzeba armat. Wystarczy ich zaszczuć przeciwko sobie, a sami się wyżrą, jak dzikie psy.
PRZYSŁOWIA HISZPAŃSKIE
*Chcąc ratować twarz, nie jeden traci głowę. Diabeł rogów nie ukryje. Dobry przyjaciel to lustro. *Dobrze się zastanów zanim powiesz prawdę. *Kawaler podobny jest do pawia, zaręczony do lwa, żonaty do osła. *Kto plotkuje z Tobą, będzie plotkował o Tobie. *Mąż wie dużo, ale więcej wie ten, kto przyprawia mu rogi. *Ostatnia godzina jest jednakowa dla wszystkich.

Zbrodnie przeciwko ludzkości nigdy nie ulegają przedawnieniu.

W ostatnich częściach opisywałem jak Watykan skutecznie pielęgnuje od roku 966 do dzisiaj nienawiść pomiędzy Polakami a Rosją, Żydami i Cyganami, na którym ojciec święty jego świętobliwość Eugenio Pacelli jeszcze jako kardynał Niemiec, późniejszy Papież Pius XII podpisują konkordat z Hitlerem w roku 1923, w którym było uzgodnienie o unicestwieniu bezbożników, bolszewików, czyli rosyjskich robotników nazywanych przez Watykan czerwoną zarazą. W sumie wydał na śmierć w Europie około 36 milionów ludzi, na dzień dzisiejszy Watykan tak skutecznie szczuje Polaków przeciwko sobie. Z Rosją jesteśmy skłóceni na następne sto lat. Dziesiątki tysięcy tirów co tydzień przez Polskę z całej Europy wożą do Rosji towary, a my patrzymy jak w Polsce dziesiątki tysięcy ton jabłek i innych owoców gnije na drzewach i w magazynach. Można tu zacytować słynne Polskie powiedzenie „Ktoś nam tu robi koło pióra”. Kapitał zagraniczny przejął w Polsce 90 % prasy, radio i telewizję. Przez program pokazany w telewizji o polskim nielegalnym niby uboju bydła, Polscy rolnicy stracili miliony złotych przez miesiąc, dlatego że przed emisją programu bydło sprzedawali po 7,50 zł za kilogram, a po emisji programu cena spadła w niektórych rejonach Polski nawet do 5 zł. Niewiadomo co dalej będzie z naszą gospodarką, znów można zacytować nowe przysłowie – „Polak sobie kupi, że przed szkodą i po szkodzie zawsze jest głupi”. W części 28 zajmiemy się mordowaniem na terenie Polski Cyganów, na których także jego świętobliwość kardynał Niemiec Eugenio Pacelli, późniejszy Papież Pius XII, według konkordatu z 1923 roku wydał na bezbożników Cyganów wyrok śmierci. Na terenie Polski Cyganów mordowano na miejscu, rozstrzeliwując całe tabory i osady. Po zamordowaniu taboru lub osady Niemcy kradli około 50 kg złota. Niemcy obawiali się transportować Cyganów do obozów, gdyż Cyganie znali doskonale teren Polski i język, łatwo mogli uciec, a także stawiali czynny opór. Cyganie nie mając Państwa, ani innych zinstytucjonalizowanych form organizacji zbiorowości, które mogłyby reprezentować ich interesy, nie byli w stanie dopominać się o jakiekolwiek odszkodowania wojenne. Trudne są także do wyliczenia straty jakie ponieśli. Wyginęły przecież całe rody. W przybliżeniu szacuje się, że wymordowanych zostało według konkordatu z 1923 roku podpisanej umowy pomiędzy Watykanem a Hitlerem około 500 000 Cyganów, co stanowiło połowę ówczesnej populacji cygańskiej na świecie.
Ciąg dalszy nastąpi
Zbigniew Tomaszewski

Brak komentarzy

Napisz komentarz