Sukces drużyn „młodzików” Spójni Strykowo

Sukces drużyn „młodzików” Spójni Strykowo

W Mosinie 18 lutego rozegrano turniej halowej piłki nożne z udziałem ośmiu drużyn. Były to: trzy zespoły z Lubonia, po jednym z Mosiny, Buku, Poznania i dwie ze Strykowa.

W tej konfrontacji bardzo dobrze wypadła młodzież Spójni, która wywalczyła I i III miejsce w turnieju. Druga lokata przypadła drużynie UKS 1 Luboń.

Statuetki okolicznościowe otrzymali:  najlepszego strzelca (7 bramek w 5 meczach) Filip Adamski ze Spójni I, najlepszym bramkarzem uznano Wiktora Polaczka ze Spójni. Najlepszym zawodnikiem został zawodnik UKS I Luboń

Symboliczny upominek otrzymał najmłodszy zawodnik siedmio letni  Brayan Pawlak.

Pierwsze cztery drużyny otrzymały puchary ufundowane przez firmę TOM-BUD.

Główny organizator turnieju i zarazem trener Spójni Dariusz Sommerfeld wraz z Prezesem Spójni Mateuszem Przybyłowskim wręczali medale piłkarzom.

Wszyscy zawodnicy biorący udział w turnieju otrzymali kubki z logo Spójni, które ufundowały Izabella Krupa i Justyna Przybylak.

Serdecznie podziękowano Beacie Szulc za opiekę medyczną w trakcie turnieju oraz rodzicom młodzików za pomoc w zorganizowaniu turnieju.

Nie zapomniano w podziękowaniach o  Łukaszu Szymanderze za pyszne owoce, bułki oraz wodę.

Działacze Spójni na czele z prezesem Mateuszem Przybyłowskim dziękuję wszystkim osobom które przyczyniły się do zorganizowania tej imprezy. (k)

Brak komentarzy

Napisz komentarz