Liga strzelecka podsumowała

Weronika Kandulska wystrzela I miejsce
Liga strzelecka podsumowała
Mijający rok. 7 listopada w Centrum Kultury RONDO w Grodzisku Wielkopolskim odbyło się podsumowanie Ligi, która nosi nazwę „Memoriału ppłk. Jana Gnusa”.
Rywalizacja składała się z czterech kolejek, podczas których zawodnicy dwukrotnie strzelali z karabinka sportowego kbks oraz dwukrotnie z karabinu centralnego zapłonu.
Rewelacyjnie spisała się uczennica grodziskiego Liceum Ogólnokształcącego Weronika Kandulska, która indywidualnie zdobyła I miejsce w rywalizacji o ,,Puchar Burmistrza Grodziska Wielkopolskiego” oraz III miejsce w rywalizacji o ,,Puchar Starosty Grodziskiego”. Drużyna „Słowaka’ zajęła VII miejsce.
Coroczne podsumowanie „Ligi strzeleckiej”, organizowanej przez grodziski Klub Oficerów Rezerwy LOK, odbywa się w listopadzie. Zawsze przybywają członkowie Klubu, zawodnicy Ligi oraz goście. W tym roku zaproszenie do udziału w uroczystości przyjęli m.in. W spotkaniu uczestniczyli Starosta Grodziski Mariusz Zgaiński, Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański, Prezes Grodziskiego Klubu Strzeleckiego GRYF Łukasz Roszak.(GraS)

Brak komentarzy

Napisz komentarz