ŁATWA WYGRANA TĘCZY

Tęcza Kościan – Lider Swarzędz 34:26 (17:14)
ŁATWA WYGRANA TĘCZY
Zanim rozpoczęły się zawody miały miejsce dwa akcenty. Pierwszy patriotyczny, podczas którego w rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości w Sali sportowej przy ZSP im. Franciszka Ratajczaka w Kościanie odśpiewano hymn „Jeszcze Polska nie zginęła”. Drugim było uhonorowanie zasłużonego działacza piłki ręcznej Stanisław Wujca. Popularny „Kierownik” w dniu swoim urodzin otrzymał kwiaty, upominek, życzenia i cała sala odśpiewała mu „sto lat”.
Do radosnego nastroju dostosowała się nasza drużyna. Seniorzy Tęczy kontrolując od początku do końca zawody pokonali Lidera Swarzędz różnicą ośmiu bramek. Nasi inkasując komplet punktów wskoczyli na pudlo na jego trzecie miejsce.
Tęcza: Adam Noskowiak, Omar Amirjan – Damian Krystkowiak-8, Dawid Graf-6, Daniel Olejnki-5, Tomasz Piątek-3, Kamil Napierkowski-3, Eryk
Napieralski-2, Szymon Wesołek-2, Wojciech Weiss-2, Jacek Idziak-2, Kamil Gessner-1, Adam Ryba-1.
# Wzruszony „Pierwszy” kierownik drużyny Stanisław Wujec kościańskiej Tęczy za pośrednictwem „Kl” serdecznie dziękuje wszystkim: zawodnikom, również tym najmłodszym i ich rodzicom, działaczom, kibicom za pomięć uznanie i życzenia.
MŁODZIEŻ TĘCZY POKONAŁA RYWALI
W sali sportowej w Starych Oborzyskach odbył się turniej piłki ręcznej chłopców klas V i VI z udziałem: Tęczy Kościan, dwóch zespołów Wolsztyniaka Wolsztyn i Astromalu Leszno. Należy z radością odnotować, że nasi chłopcy prowadzeni przez Dawida Nowaka wygrali zawody. (k)

Brak komentarzy

Napisz komentarz