SL konsekwentnie do celu

SL konsekwentnie do celu
W Mirosławkach w gminie Stęszew, w czwartek 27 września odbyło się przedwyborcze spotkanie stęszewskiego Gminnego Koła Polskiego Stronnictwa Ludowego. Widać było, że mobilizacja „ludowców” jest duża. Miejscowa świetlica z trudem pomieściła wszystkich przybyłych.
W programie spotkania było: imienne zaprezentowanie kandydatów PSL do Rady Miejskiej Gminy Stęszew, Rady Powiatu Poznańskiego i do Sejmiku Wielkopolskiego, Zaprezentowano program wyborczy i podjęto o nim dyskusję. PSL-owcy przedstawili też kandydatów bezpartyjnych, którzy sympatyzują z „ludowcami.
Spotkanie rozpoczął burmistrz Włodzimierz Pinczak, który przy wsparciu slajdów, zdjęć, tabeli i wykresów omówił dokonania w kończącej się kadencji. W ten sam sposób zaprezentował program na zbliżające się wybory i hasło kampanii wyborczej. Kandydat na burmistrza kolejnej kadencji został bardzo dobrze przyjęty i wysoko oceniony.
Głos zabierali też: Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak, przew. Rady Miejskiej Gminy Stęszew Mirosław Potrawiak, przew. Gminnego PSL Marcin Kalemba i wiceprezes zadawanie pytań z sali. Dotyczyły m.in. inwestycji, służby zdrowia, komunikacji, bezpieczeństwa, transportu i infrastruktury. Wszystko zostało omówione i udzielono wyczerpujących odpowiedzi.
Spotkanie dobiegło końca z przeświadczeniem, że było to dobry okres pod rządami PSL a także, że kolejna kadencja po wygranych wyborach będzie także pod rządami „ludowców w Gminie Stęszew, w powiecie poznańskim i w województwie wielkopolskim. (k).

Brak komentarzy

Napisz komentarz