Promień Krzywiń – Pogoń Śmigiel 4:0 (2:0)

Promień Krzywiń – Pogoń Śmigiel 4:0 (2:0)
„OŚLEPILI” GOŚCI
Promień Krzywiń w rozgrywkach klasy międzyokręgowej jest „czarnym koniem”. Po dobrych wynikach widać, że nie są to jakieś fuksy, ale wymierne korzyści a co za tym idzie wysoka lokata w tabeli.
O sile ekipy prowadzonej przez Waldemara Wojtkowiaka przekonała się w szóstej kolejce śmigielska Pogoń. Goście wyjechali z bagażem czterech goli a mogło być ich więcej. Pogoń nie rozegrała słabego meczu, ale skuteczność niestety miała zerową.
Bramki dla gospodarzy strzelali: Łukasz Biały z rzutu karnego w 7’, w 27’ Maciej Bosy, 53’ Andrzej Nowak, a wynik w 82’ ustalił Hubert Szyszka.
Promień: Sosnowski – Gendera, Rowiński (80’ Sz. Losy), Kraś, Krzyżański, M. Losy (80’ T. Biały), Pietrzak, Ł. Biały, Nowak, Gościniak (70’ Dułacz), Bossy (61’ Szyszka).
Pogoń: Kaźmierczak – Stanek, Bednarek (60’ Kozak), Tomowiak, Kaminiarz, A. Dominiak, Wieczorek (65’ Samol), Krauze, Popiela, Kozica, Grzelak. (k)
Lipno Stęszew – Promień Krzywiń 0:0
SPRAWIEDLIWY PODZIAŁ PUNKTÓW
Mecz w Stęszewie w ramach siódmej tury został rozegrany w środę 12 września.
W pierwszej połowie lepiej prezentowało się Lipno. Gospodarze mieli lekką przewagę i okazje do strzelenia gola.
W drugiej części goście zagrali mocniej i to oni mogli trafić do siatki miejscowych. Skończyło się bezbramkowym wynikiem, który nie krzywdzi żadnej z drużyn. (k)

Brak komentarzy

Napisz komentarz