W Zdroju strzelali z okazji święta wojska

W Zdroju strzelali z okazji święta wojska
W sobotę w Wiejskim Centrum Kultury i Sportu w podgrodziskim Zdroju, , na strzelnicy odbyły się Zawody Strzeleckie z okazji Święta Wojska Polskiego.
Udział w nich wzięło prawie siedemdziesiąt osób. Podzielono ich na cztery kategorie, czyli na dzieci do lat 13-tu, młodzież 14-18 lat oraz kobiety i mężczyźni.
Zawodnicy oddawali trzynaście strzałów z kbks-u, z czego punktowanych było dziesięć najlepszych.
Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali członkowie Grodziskiego Klubu Strzeleckiego GRYF.
W kategorii dzieci do lat13-tu miejsce pierwsze zajął Igor Sobota z Grodziska, który uzbierał 85 punktów. Druga była Zuzanna Tonder z Grodziska z taką samą ilością 85 punktów, a III miejsce zdobył Leon Nejczyk – także grodziszczanin. Miał o jeden punkt mniej, niż ci poprzedni, czyli 84 punkty.
W kategorii młodzieży na pierwsze miejsce wysunęła się Weronika Kandulska ze Zdroju zaliczając 96 punktów. Drugie miejsce zajęła Julia Rejman uzbierawszy 85 punktów, a III miejsce przypadło dla Huberta Michalskiego za 69 punktów.
W kategorii kobiet I miejsce zajęłą Anna Hanuszewska z Grodziska za 91 punktów, II miejsce Czesława Adamczak Snowidowo 76 punktów, III miejsce Karolina Rejman Zdrój 65 punktów.
W kategorii mężczyzn I miejsce zajął Paweł Lubik z Grodziska za 86 punktów, II miejsce – Mirosław Rejman zeZdroju z 85 punktami, a III miejsce przypadło dla Sławomira Wosia, który uzbierał 85 punktów.
Najlepsza zawodniczka, to Weronika Kandulska i jej 96 punktów, najlepszy zawodnik, to Paweł Lubik i 86 punktów.
Puchary i nagrody wręczał wiceburmistrz Grodziska Wielkopolskiego Piotr Hojan.
Organizatorem Zawodów Strzeleckich Grodziski Klub Strzelecki GRYF, przy wsparciu burmistrza Grodziska Wlkp.(MK)

Brak komentarzy

Napisz komentarz