Bo przedszkole uczy, bawi nas ……

– I tak właśnie mija nam w przedszkolu dzień. Dzisiaj wszyscy tu stajemy i za wszystko dziękujemy. Za te słowa, dobre i miłe. Za cierpliwość ponad siłę. Dziś się musimy rozstać z wami, z kolegami i z paniami. Bo cudowna, beztroska chwila, dla nas się już skończyła.

Takim wierszykiem w czwartek grupa dwudziestu 5-latków z Przedszkola Gminnego w Kamieńcu pożegnała się ze swoją plasówką. Wychowawcą grupy była nauczycielka Katarzyna Broniarz.

Najpierw przedszkolacy zaprezentowali się przed swoimi rodzicami w programie artystycznym „Żegnamy przedszkole”. Dzieci śpiewały, tańczyły i recytowały wiersze.

Również o rok młodsi koledzy pożegnali ich piosenką i wręczyli własnoręcznie wykonane upominki.

Dyplomy oraz medale ukończenia przedszkola, a także szkolne wyprawki wręczały: pani dyrektor Przedszkola Gminnego Grażyna Boruczkowska, wychowawca pani Katarzyna Broniarz i członkowie Rady Rodziców.

Katarzyna Gbiorczyk, Ewa Domin, Kamila Kuleczka i Małgorzata Nowak-Grześkowiak, jako przedstawicielki Rady dziękowały placówce i ich pracownikom.

Z kolei wychowawczyni grupy podziękowała zebranym za współpracę i życzyła przedszkolakom pomyślności na drugim etapie edukacji.

Spotkanie zakończyło się przy kawie i słodkim poczęstunku.

Mirosława Kałek

Brak komentarzy

Napisz komentarz