Uczeń Roku, Klasa Roku, Sportowiec Roku i inne wyróżnienia

Uczeń Roku, Klasa Roku, Sportowiec Roku i inne wyróżnienia
Minął kolejny rok szkolny. Podczas uroczystego apelu w grodziskim Liceum Ogólnokształcącym podsumowano pracę uczniów i nauczycieli.
Wyniki uczniów „Słowaka” są godne pochwały. 23 licealistów uzyskało świadectwa z wyróżnieniem, 39 – bardzo dobre wyniki w nauce i nagrodę książkową.
Z kolei za dobre wyniki w nauce nagrodzonych zostało 57 uczniów.
Stuprocentową frekwencją mogło się pochwalić 8 uczniów, z tego trzech z najwyższą średnią ocen, wyróżnionych zostało nagrodą specjalną, w postaci opłaconego przez sponsora kursu prawa jazdy.
Najwyższą średnią w szkole, a tym samym honorowy tytuł „Ucznia Roku” zdobył Konstanty Kinecki z klasy IIb. Kostek uzyskał także honorowy tytuł „Ucznia rozsławiającego imię szkoły”. Zdobył on w tym roku wiele tytułów. Był finalistą etapu centralnego 33 Olimpiady Wiedzy Ekologicznej.
Kolejnym, przyznawanym na zakończenie roku szkolnego tytułem jest miano „Klasy Roku”. Została nią Ic, z najwyższą średnią w szkole 4,25.
Klasa IIa natomiast okazała się być najbardziej przedsiębiorczą klasą w szkole uzyskując tytuł „ Klasa na bis”.
Konkurs na „Sportowca Roku” wygrała – w kategorii dziewcząt – Izabela Drozdowska, natomiast w kategorii chłopców – Łukasz Borowczak. Oboje są z klasy IIb.
Podczas uroczystego apelu wyczytani i nagrodzeni Pochwałą Dyrektora Szkoły zostali liczni uczniowie, którzy byli bardzo zaangażowani i aktywni w wielu olimpiadach, konkursach i przedsięwzięciach organizowanych w szkole i poza nią.
Teraz wszyscy udadzą się na 2 miesiące zasłużonych wakacji.(opr. Skrzyp)

Brak komentarzy

Napisz komentarz