Biegi na „Piątkę

Biegu na „Piątkę

Jedenastu licealistów i dwóch nauczycieli z grodziskiego Ogólniaka im. Juliusza Słowackiego 19 maja uczestniczyło w III Powiatowym Biegu na „Piątkę”. Biegano w gminie Kamieniec. Start i meta były usytuowane na starej stacji kolejowej w Ujeździe.
W klasyfikacji open pierwsze miejsce zajął absolwent grodziskiego ,,Słowaka’’ Grzegorz Michalak, który pobił swój ubiegłoroczny rekord i osiągnął czas 16:42
Uczennica klasy II b Marta Murkowska także pobiegła nieźle i zajęła w klasyfikacji open 13 miejsce.
W klasyfikacji kobiet ta sama uczennica stanęła na podium zajmując drugie miejsce z czasem 19:57
Dla wielu był to pierwszy oficjalny start, w biegach. LO reprezentowali: Joanna Skrzypczak, Konstanty Kinecki, Bartosz Duczyński, Mikołaj Fórmaniak, Marta Murkowska, Nikodem Bąk, Katarzyna Drzymała, Tobiasz Waszkowiak, Karolina Zdych, Katarzyna Weiss, Anna Żychlińska oraz nauczyciele Jakub Krawiec i Marcin Lutomski.(opr.r)