PRZEDSZKOLNY BAL Z RODZICAMI

PRZEDSZKOLNY BAL Z RODZICAMI

Policjanci, strażacy, piraci, kowboje, damy, wróżki, księżniczki, biedronki to tylko niektóre z postaci jakie królowały podczas Baliku Karnawałowego  w Przedszkolu Gminnym w Kamieńcu.

Impreza odbyła się we wtorek  w Chacie Biesiadnej w Kamieńcu a bawiły się na niej przedszkolacy z Kamieńca i Karczewa z  grup 4-latki z nauczycielką Bogumiła Fornalik i grupy 3-latki z nauczycielką Andżeliką Bereszyńską, 5 latki z nauczycielką Katarzyną Broniarz oraz grupa 3-4 i 5 latki z nauczycielką Martą Golczak z Karczewa.

Tego dnia również rodzice przedszkolaków oraz nauczycielki przebrali się w postaci z bajek. Nauczycielki Bogumiła Fornalik była czarownicą, Andżelika Bereszyńska byłą dalmatyńczykiem, Katarzyna Broniarz pszczółka.

Przybyłych rodziców oraz przedszkolaków powitała pani dyrektor Przedszkola Gminnego w Kamieńcu Grażyna Boruczkowska i zaprosiła do wspólnej zabawy.

O oprawę muzyczną imprezy zadbał animator Grzegorz Thiel z firmy Audiosfera.

W przerwach miedzy wspólną zabawą z rodzicami przedszkolacy posilali słodyczami i napojami.

Były również zabawy oraz konkursy m.in. zabawa z chustą animacyjną. Konkurs strażacki – konkurs rozwijania węży strażackich czyli rolki papieru toaletowego.

Wspólna zabawa z rodzicami i nauczycielami zakończyła się w samo południe. M

Brak komentarzy

Napisz komentarz