Jak karnawał, to zabawa!

Jak karnawał, to zabawa!
W sobotę 27 stycznia świetlicy wiejskiej w podstęszewskim Wronczynie odbyła się cykliczna impreza taneczna. Organizator, to Klub LZS Wronczyn. Prezes Przemysław Kaczmarek i jego pomocnicy zadbał, aby atmosfera, poczęstunek i rozrywka były na wysokim poziomie.
Przybyli „zabawowicze” bawili się przy dobrej muzyce serwowanej przez grupę „S-studio”.
Za nim zaczęły się „tańce” przybyłych powitał i życzył dobrej zabawy szef Klubu. Dalej na parkiecie pojawiły się pary. Tańczono dosłownie wszystko, od wolnych utworów, poprzez bardzo żywiołowe. Balowano w parach, grupach, a nawet solo.
W środku imprezy ruszyły losy. Ciekawe nagrody sprawiły, że kupony szybko się rozeszły. Kto się ociągał, to nabyć już nie mógł. Samo losowanie podniosło adrenalinę. Szczęściarze się ciszyli, a tych, których ominął fart, też specjalnie się nie martwili.
Miła atmosfera, dobre towarzystwo, świetna muzyka sprawiły, że czas szybko mijał. Do widzenia zostało przyjęte z niedowierzaniem.
Warto dodać, że w przewadze na zabawie klubowej byli goście, którzy od lat bawią się we Wronczynie. Mówią, że nie wyobrażaj sobie spędzić karnawał nie zaliczając imprezy miejscowego Klubu LZS.
Oznajmili, że za rok na „dwudziestej” imprezie na pewno także będą.(k)

Brak komentarzy

Napisz komentarz