SPOTKANIE DLA MIESZKAŃCÓW

SPOTKANIE DLA MIESZKAŃCÓW
Rada Sołecka i członkinie Koła Gospodyń Kąkolewa w gminie Grodzisk Wielkopolski zaprosili mieszkańców na Dzień Seniora. Impreza odbyła się w sobotę, w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Kąkolewie.
Uroczystość poprzedzona została mszą odprawioną w miejscowym kościele p.w. Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny przez proboszcza ks. Jana Schellera.
Gości powitał sołtys Kąkolewa Bronisław Herzog. Gośćmi byli: burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański z żoną, przewodniczący Rady Miejskiej Marek Kinecki, dyrektor Szkoły Podstawowej Irena Gęstwa, prezes Gminnej Spółdzielni Samopomoc Chłopsk w Grodzisku Wielkopolskim Mirosława Szpot i przewodnicząca Koła Gospodyń w Kąkolewie Barbara Adamczak.
Goście życzyli seniorom dużo zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności na dalsze lata życia oraz życiowego optymizmu i szacunku ze strony społeczeństwa.
Henryk Szymański i Marek Kinecki wręczyli seniorom słodkie upominki.
Uczniowie miejscowej Szkoły również wręczyli seniorom własnoręcznie przygotowany słodki upominek.
Spotkanie umilił występ artystyczny uczniów z Kąkolewa, z klas II, III, V i VII. Przygotowały ich nauczycielki: Justyna Fabiś, Hanna Tatula i Agata Kucharzewska.
Po występach publiczność swymi skeczami bawił kabaret TO MY ze Słocina.
Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólny poczęstunek przygotowany przez miejscowe członkinie Koła Gospodyń.
Mirosława Kałek

Brak komentarzy

Napisz komentarz