Opłatkowe spotkanie


Młodsi i starsi piłkarze LZS Wronczyn spotkali się w klubowej świetlicy, aby podsumować miniony sezon i przełamać się opłatkiem.
Na uroczystość zaproszono burmistrza Włodzimierza Pinczaka, prezesa SKR Krzysztof Robaszyński, sołtysa Zygmunta Jankowiaka i redaktora naszej gazety, czyli Kuriera lokalnego. Na tę okazję przygotowano pachnący i smaczny poczęstunek dla przybyłych.
Krótko po 17.00 zebranych powitał prezes i zaprosił do stołu.
Piotr Górecki pisze relacje ze spotkań LZS tym razem też przygotował i przedstawił statystki drużyny seniorów i młodzieży Wronczyna. Z dumą podkreślił zwycięstwa drużyn z Wronczyna w różnego rodzaju zmaganiach turniejowych, w tym wygrana w Memoriale Zenona Adamka oraz Pucharowych w Gminie Stęszew.
Głos zabrali też goście. Życzyli zawodnikom i działaczom zdrowia, szczęścia, radosnego spędzenia w rodzinnym gronie Świąt Bożego Narodzenia, a w Nowym Roku realizowanie sportowej pasji i jak najlepszych wyników.
W chwilę potem przełamywano się opłatkiem i składano sobie życzenia. Działacze LZS Wronczyn przygotowali dla wszystkich upominek w postaci klubowego kalendarza na 2018 rok.
Później już tylko raczono się słodkościami z domowego wypieku, napojami i cytrusami. Był czas na rozmowy i żarty.
Seweryn Kaczmarek

Brak komentarzy

Napisz komentarz