Spójnia przy świątecznym stole

Spójnia przy świątecznym stole
Na dwa dni 7 i 8 grudnia rozłożyli działacze Spójni Strykowo gwiazdkowe spotkania z drużynami występującymi na różnego rodzaju poziomach.
W czwartek do świetlicy sołeckiej przy remizie OSP zaproszono adeptów piłki nożnej. W piątek wstawili się seniorzy i juniorzy, którzy zasilą starszych w rundzie rewanżowej.
Spotkania zostały starannie przygotowane. Działacze przygotowali obszerne sprawozdania z minionej rundy. Przybyłych powitał prezes klubu Mateusz Przybyłowski. Następnie oceny poszczególnych drużyn dokonał w-ce prezes Jacek Nowicki. Nakreślone zostały plany na rundę rewanżową. Oficjalnie podano, że juniorzy nie wystartuję w swojej lidze i zostają włączenie do seniorów. Szeroka karda ma zapewnić możliwość rotowania zawodnikami i pewny skład zarówno na mecze u siebie jak i na wyjazdach. Podziękowano trenerowi juniorów Dariuszowi Sommerfeldowi za ogromny wkład i pracę, jaką włożył w prowadzenie strykowskiej młodzieży. Były też podziękowania dla sponsorów i darczyńców wspierających klub. Dla nich przygotowano statuetki lub grawertony. Uroczyście zostały im wręczone.
Z gości głos zabrał burmistrz Włodzimierz Pinczak. Szef Gminy życzył zdrowia i sukcesów. Dodał m.in., że gra w klasie okręgowej jest wystarczająca i należy ją kontynuować.
Podczas poczęstunku na salę wkroczyły pomocnice Świętego Mikołaja i wręczyły wszystkim klubowe kalendarze.
Do późnych godzin wieczornych szczególnie w grupie seniorskiej rozmawiano i snuto plany. Nikt nie myśli o odpuszczeniu w lidze. Jest duch i zapał w zespole.
Gwiazdkowe spotkanie w klubie się odbyło. Teraz czas na świąteczną przerwę a w styczniu rozpoczną się przygotowania do rundy rewanżowej. (k)

Brak komentarzy

Napisz komentarz