II turniej Grad Prix Powiatu Stanisława Dominiczaka Puchar pozostał w Kościanie

II turniej Grad Prix Powiatu Stanisława Dominiczaka
Puchar pozostał w Kościanie
W niedzielę 10 grudnia 2017 r. w Domu Kultury Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego w Kościanie rozegrany został II turniej kopa sportowego obecnej edycji Grand Prix Powiatu Kościańskiego.
W turnieju wzięło udział 160 zawodników w tym 7 pań.
Turniej wygrał Stanisław Dominiczak z Kościana, który zgromadził 19,5 punktów dużych i 136 małych. Zwycięzca odebrał Puchar ufundowany przez wójta Gminy Kościan Andrzeja Przybyłę.
Drugie miejsce zajął Stanisław Wciórka z Ziemnic uzyskując 19dużych i110 małych punktów. Otrzymał puchar Przewodniczącego Rady Gminy Kościan.
Na trzecim miejscu rywalizację ukończył Mirosław Ciszewski z Nowego Dębca zdobywając 18 punktów dużych i 111 punktów małych.
W czołówce uplasowali się jeszcze: IV Ryszard Hohensee z Kościana, V Tadeusz Książyk z Poznania, VI Eugeniusz Śląski z Domachowa, VII Janusz Halik ze Świńca, VIII Oskar Walenciak z Jasienia, IX Józef Ciszewski z Nowego Dębca, X Karol Lemański ze Starego Bojanowa.
Klasyfikację kobiet wygrała Małgorzata Staśkiewicz z Widziszewa.
Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał Adam Wysocki sędzia zawodów a wyniki sprawnie rejestrował i podsumował Kacper Ratajczak.
Organizatorzy przygotowali nagrody dla 34 najlepszych zawodników oraz pierwszej wśród kobiet.
Puchary i nagrody wręczył Andrzej Przybyła – Wójt Gminy Kościan.
W klasyfikacji generalnej GP po II rundach prowadzi Tadeusz Książyk z Poznania, który zgromadził 34,5 punktów dużych i 189 małych. Kolejne miejsca zajmują: Roman Cichocki z Przysieki Starej, Kazimierz Stefaniak z Dolska, Marian Walkowiak z Rogaczewa Wielkiego, Józef Niwczyk z Ziemnic, Wojciech Glinkowski z Wikowyji, Ryszard Borowczyk ze Śremu, Mirosław Konieczny z Dolska, Jarosław Błaszczyk z Dalabuszek i Mariusz Kasperski ze Śmigla. (k)

Brak komentarzy

Napisz komentarz