PARY ZŁOTE I DIAMENTOWE


W Restauracji MDS w Wielichowie dziesięć par małżeńskich z gminy Wielichowo odebrało z rąk burmistrz Wielichowa Honoraty Kozłowskiej Medale „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” nadane przez Prezydenta RP.
– Wasze jubileusze uświadamiają nam, że dwoje kochających, wspierających i szanujących się ludzi, których połączyło uczucie 50 i 60 lat temu, wytrwało w swojej miłości, jaką pielęgnowali i o jaką się troszczyli. Państwa postawa jest godna do naśladowania, zwłaszcza wśród młodego pokolenia.
Diamentowe Gody obchodzili Państwo Genowefa i Jan Leśni.
Złote Gody świętowali: Zofia i Kazimierz Bugierowie, Cecylia i Marian Grzesiowie, Stefania i Marian Krawczykowie, Irena i Mikołaj Mikołajczykowie, Krystyna i Zdzisław Moczyńscy, Jadwiga i Bronisław Rudzcy, Gabryela i Marian Rutowie, Barbara i Henryk Weissowie oraz Tomisława i Hieronim Weissowie.
Po części oficjalnej przyszedł czas na toast za kolejne jubileusze, na weselny obiad oraz na muzyczną niespodziankę, jaką był występ zespołu śpiewaczego „Wilkowianie” z Wilkowa Polskiego. Zespół pracuje pod kierunkiem Zofii Cugier. Kierownikiem muzycznym zespołu jest Damian Popiołkiewicz.
Po występie uroczystość prowadził i oprawę muzyczną zapewnił D.J. Marek Kaczmerek.
Mirosława Kałek

Brak komentarzy

Napisz komentarz