Lipno Stęszew – Czarni Wróblewo 3:3 (1:1) Punkty dopisane przed meczem

Lipno Stęszew – Czarni Wróblewo 3:3 (1:1)

Punkty dopisane przed meczem

Gospodarze byli faworytami pojedynku z Czarnymi. Mają niezły skład i są wyżej notowani niż Wróblewo. Zakładano, że rywala „pykną” i kolejne punkty wpadną na konto Lipna.

Źle zaczęły się zawody dla gospodarzy. Już w 2’ sędzia podyktował dla Czarnych rzut karny, który zamienili na gola i było 0:1. Podrażnieni gospodarze przycisnęli i stwarzali sobie sytuacje. W 27 wreszcie Lipno doprowadziło do remisu. Gola zapisał na swoje konto Patryk Przybyła. Pomimo lepszej gry gospodarzy nie zdołali nic więcej strzelić.

Druga odsłona była grą gola za gol. Szybko, bo już w 48’ Lipno za sprawą Tomasza Woźniaka zdobyło bramkę na 2:1. Goście nie spasowali. W 55’ wyrównali na 2:2. Ataki miejscowych zmuszały do rozpaczliwych interwencji obrońców. Po jednej z niefortunnej gracze Czarnych posłali piłkę do swoje bramki na 3:2. Ponownie ambitnie gonili rywale. Przy nie najlepszej tego dnia obronie Lipna w 72’ doprowadzili do remisu 3:3. Więcej goli już nie padło. Z podziału punktów niezadowoleni byli zawodnicy obydwóch drużyn. Znacznie  boleśniej odczuli to gospodarze, którzy na zbyt wiele pozwali rywalom i w konsekwencji zapisali sobie tylko jedno oczko.

Lipno: Grzegorz Trenda – Eryk Przybyła, Sebastian Wojtkowiak, Krzysztof Kujawa, Bartłomiej Jóźwiak, Patryk Przybyła, Tomasz Woźniak, Nikodem Kasperczak, Maciej Scherfchen, Tomasz Dutkiewicz, Alan Czekała – Dominik Kostrom, Bartosz Soroczyński, Michał Odoliński, Kamil Jaskulski, Filip Ignaszczak, Mateusz Wojnowski, Norbert Kozłowski. (k)

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz