Dziewiątka” Legnica – Tęcza Kościan 17:24 (9:10) Planowa wygrana Tęczy

Dziewiątka” Legnica – Tęcza Kościan 17:24 (9:10)

Planowa wygrana Tęczy

Nikt w Kościanie nie zakładał innego wyniki, jak zwycięstwo piłkarzy ręcznych Tęczy. Trzeba przyznać, że nasz zespół nie zawiódł i pewnie w Legnicy pokonał miejscowych.

Do przerwy gospodarze, próbujący grać mocno w obronie, starali się nie dopuszczać goście do zdobywania łatwych bramek. Nasi także mocno walczyli w defensywie i stąd tylko zdobytych przez Tęczowych dziesięciu bramek. Legniczanie zdobyli ich o jedną mniej.

W drugiej części nasi dyktowali warunki na boisku. Przejęte w obronie i odbite piłki przez bramkarzy zamieniane były na skuteczne ataki i gole. Rosła przewaga Tęczy i szybko stało się jasne, że punkty pojadą do Kościana.

To już trzecie zwycięstwo kościańskiego zespołu. Apetyty rosną na kolejne wygrane. Okazją będzie sobotni mecz z Komprachcicami.

Tęcza: Adam Noskowiak, Omar Amirjan, Adrian Nowaczyk – Kamil Napierkowski-4, Kamil Gesnner-4, Tomasz Piątek-3, Mateusz Pacała-3, Daniel Olejnki-3, Eryk Napieralski-2, Wojciech Weiss-2, Marcin Musielak-2, Dawid Graf-1, Aleksander Cierniewski, Wiktor Szłapka, Hubert Landzwojczak. (k)

Brak komentarzy

Napisz komentarz