Twoje marzenie! Ich realizacja

Pod patronatem

Twoje marzenie! Ich realizacja

Ile ludzi, tyle marzeń. Marzenia nie krzyczą. Marzenia czasem są bliskie, ale bywa, że też bardzo odległe. Z czasem dla wielu oddalają się od codzienności i marzyciele całkowicie o nich zapominają.

Różnica między ludźmi, którzy realizują swoje marzenia, a całą resztą świata nie polega na zasobności portfela. Chodzi o to, że jedni przez całe życie czytają o dalekich lądach i śnią o przygodach, a inni pewnego dnia wstają i ruszają na spotkanie swoich marzeń.

Klub Przedsiębiorców Powiatu Grodziskiego od kilku lat wyszukuje ludzi nieprzeciętnych i pomaga im w realizacji marzeń. Akcja przyjęła nazwę „Wspieramy Twoje marzenia”.

Co jest potrzebne by zgłosić swoją kandydaturę? Przede wszystkim wiara i odwaga, aby spróbować. Akcja jest szansą dla wielu młodych ludzi, którzy uprawiają sport, tańczą, malują, śpiewają, fotografują, piszą wiersze, albo mają jakieś inne, szczegółne uzdolnienia. Projekt Klubu daje szanse, by się pokazać szerszemu gronu.

– Kandydaci zapraszani są na spotkanie z przedstawicielami Klubu – mówi prezes Zarządu Klubu Przedsiębiorców Powiatu Grodziskiego Zbigniew Kaczor. Chcemy, aby kandydaci przekonali nas, że warto wydać pieniądze i wesprzeć ich marzenia. Zyskają w ten sposób konkretną pomoc materialną. Celem jest bowiem wspieranie i rozwijanie talentów ludzi zdolnych mieszkających w naszym terenie. Konkurs jest okazją, żeby podkreślić swoją unikatowość i wyjątkowość. Osoby, które się do nas zgłoszą mogą wiele zmienić w swoim życiu.

W 2016 roku zgłosiło się 125 kandydatów. Komisja wybrałą 55 i ci wybrani zostali zaproszeni na rozmowę. Przedstwiciele kapituły wybrali 28 laureatów. I tak na przykład opłacono komuś warsztaty artystyczne. Innym marzycielom zakupiono po trzebny sprzęt typu mikroskop, laptop, strój do jazdy konnej i tym podobne rzeczy.

Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy napisać o swoich planach, projektach lub o talencie i należy swoją historię opisać i wysłać. Po pozytywnej weryfikacji, kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie z organizatorami.

WAŻNE!

Zgłoszenia można wysyłać listownie na adres Klubu (Klub Przedsiębiorców Powiatu Grodziskiego, 62-065 Gro- dzisk Wlkp., ul. Garbary 23) lub e-maiłem na adres: biu- ro@klubprzedsiebiorcow.pl.

Adres do strony: www.klubprzedsiebiorcow.pl

Zgłoszenia przyjmowane są do 20 października.

Ewa Noga-Mazurek

 

Brak komentarzy

Napisz komentarz