NOWE INWESTYCJE NA LIPNIE

NOWE INWESTYCJE NA LIPNIE 
Działacze hokeja na trawie Lipna Stęszew i zawodnicy, a także kibice, mają powody do radości. W ostatnim czasie obiekt wzbogacił się o automatyczne zraszacze murawy i trybunę. Będzie ona nosiła imię „ojca’ stęszewskiego hokeja Mariana Hałasa.
W przerwie meczu o mistrzostwo I ligi Lipna z Pomorzaninem Toruń, nastąpiło podziękowanie ludziom, którzy pomogli sfinansować tę inwestycję. Działacze Lipna Dariusz Przynoga, Waldemar Jankowski i Przemysław Derda wręczyli upominki: Włodzimierzowi Pinczakowi, Marianowi Płóciniczakowi, Jerzemu Cykowiakowi, Romanowi Dybie i Krzysztofowi Robaszyńskiemu.
Także w przerwę przybyli mieli okazję zobaczyć w „akcji” automatyczną deszczownię punktową zraszającą murawę.
# Lipno Stęszew – Pomorzanin Toruń 0:8 (0:3)
WKALKULOWANA PORAŻKA
Tego dnia kolejny mecz ligowy rozegrało Lipno Stęszew. Przeciwnikiem gospodarzy była czołowa drużyna Pomorzanina Toruń. Ekipa posiadająca w swoim składzie wielu utatuowanych graczy gładko i zasłużenie pokonała Lipno. Warto jednak dodać, że miejscowi podjęli walkę i mieli swoje okazje strzelecki. Nie udało się, ale zawodnicy zapowiadają, że w następnych meczach z rywalami z dolnej półki powalczą o punktowe zdobycze. (k)

Brak komentarzy

Napisz komentarz